Hakkımızda

Hakkımızda

Babylon DJ, Music & Dance, İstanbul Galatasaray’ın kalbinde yer alan butik bir akademi ve sanatçı kolektifidir. Babylon, sanatçıya yaratıcı bir alanda iş birliği fırsatı sunarken, İstanbul’daki en seçkin eğitimi sunma vaadiyle Yusuf Can Kurt & Megan Kurt tarafından kuruldu.

DJ, Müzik ve Dans programları, sanatçıların ihtiyaçlarına göre kişiselleştirilmiş derslerdir. Her program, öğrencinin hedeflerine verimli bir şekilde ulaşması amacıyla üst düzey eğitim sunar.

Eğitimlerimiz, endüstri standardı düzeyindedir. öğretim yaparken ve aynı zaman da eğlenceli , teknik, ve sanatsal yetenek üzerine odaklanılmıştır. Ciddi DJ, dansçı veya producerler için kariyer gelişimine yardım ediyoruz ve ayrıca bu alanda aşina olmak isteyen herkese tanıtım hizmetleri sunuyoruz.

Türkiye’nin en başarılı dj , dansçı ve prodüktörlerini eğitim kadrosunda bulunduran, tüm dijital platformlarda satış rekorlarına imza atmış projelere sahip deneyimli dj ve prodüktörlerin eğitim verdiği Babylon DJ – Music ve Dance Akademisi , elektronik dans müzik sevgisi ile yanıp tutuşan, ruhuyla dans etmeyi seven yeni yüzlere bilgi ve deneyimlerini aktarmak için kurulmuştur.

Misyonumuz geniş bir kollektif sanatçı bütünlüğü oluşturmak ve insanlara müzik ve dansı sevdirmektir.

İstanbul’da bulunan Pioneer lisans anlaşmalı Babylon DJ – Music ve Dance Akademisi sizlere Dj ve Prodüktör ve profesyonel dansçı olma yolunda tüm bilgi ve tecrübelerini aktarmak için hazır!

Profesyonel cihazlarla eğitim veren Babylon DJ – Music ve Dance akademisi disc jockey’lik kariyerini bir adım öne almak isteyenler için uzman kadro tarafından Ableton, FL Studio, Studio One, Logic Pro X dersleride vermektedir.